КОМПЛЕКС

ЖК «Софія 2» буде розташовано у тихому, спокійному районі міста Ізмаїла за адресою: вул. Гагаріна 20Б.
Цей комплекс створений для комфортного життя. Усі деталі продумані до дрібниць, під час будівництва використовуються сучасні технології та якісні матеріали.

Ми впевнені – якість складається з деталей. Особлива увага у ЖК «Софія 2» приділена саме деталям: підбору високоякісних матеріалів, ергономіці та конструктивним рішенням.

ІНФРАСТРУКТУРА

Розвинена торгова та соціальна інфраструктура створюють затишок вам і вашим близьким! У кроковій доступності розташовані: школа №9, школа №10, дитячий садок «Дельфінятко», Ізмаїльський державний університет, спортивний комплекс, торговий центр «Росинка», супермаркети «Апетит», «Таврія» та «Копійка», салони краси, аптеки. Вдале розташування ЖК «Софія 2», дозволяє швидко та зручно дістатися до будь-якої точки міста.

Завдяки розвиненій інфраструктурі мешканці ЖК «Софія 2» легко можуть залишатися мобільними та активними.

Проект ЖК «Софія 2» передбачає квартири площею: 1-кімнатні – 32,8-48,9 кв.м, 2-х кімнатні – 43,1-65,7 кв.м, 3-х кімнатна – 78,2- 78,9 кв. м.

 

infra1 sofia2 1600

Ласкаво просимо до нашого нового будинку!

У ЖК «Софія 2» втілені основні уявлення про комфорт та зручність – вигідне розташування, ергономічні планування, продумана інфраструктура.

У вас є можливість вибрати квартиру з оптимальним для вас плануванням, на кращому поверсі та за доступною ціною. Зараз у вашому розпорядженні – вся різноманітність варіантів.

Комплекс спеціально спроектований таким чином, щоб шум та суєта міських вулиць залишилися за межами дворового простору.

ЖК «Софія 2», єдиний будинок в Ізмаїлі в якому передбачено два безшумні ліфти фірми OTIS: вантажний (вантажопідйомність 1000 кг) та пасажирський (вантажопідйомність 630 кг). Ліфти фірми OTIS поєднують у собі зручність, стиль, виняткові робочі характеристики. Їх замовляють у найпрестижніші новобудови України.

Для безперебійного водопостачання (у разі відключення) та для необхідного тиску води з урахуванням висоти будівлі у комплексі буде встановлена насосна станція з ємностями запасу води.

Комплектація квартир ЖК «Софія 2»

  • Скління: профіль – 5-ти камерний профіль Rehau, посилене армування, одностороння ламінація під структуру дерева. Німецька посилена фурнітура Siegenia-Aubi. Склопакети виробництва «Euro-Glass»: 2-х камерний склопакет (3 скла), мультифункціональне, напівдзеркальне тонування.
  • Автономне опалення – індивідуальні газові котли ARISTON, що дозволяє розпочати опалювальний сезон у будь-який час, обігріваючись високоефективними радіаторами.
    Вхідні двері STRAJ (максимальна комплектація).
  • Інтернет.
  • IP домофонія.
  • Загальнобудинкова мережа ip спостереження.
  • Кабельне телебачення.
  • Система контролю доступу.

Технологія будівництва

Під час будівництва комплексу ми застосуємо найсучасніші та перевірені часом технології будівництва.
Каркас будинку – монолітно каркасний. Переваги - довговічність, висока міцність, підвищена сейсмостійкість, можливість вільного планування.

Покрівля – плоска, неексплуатована з покриттям із сучасних гідроізоляційних матеріалів та застосуванням енергоефективного утеплювача.

Зовнішні внутрішні стінки – газобетонні блоки. Низька теплопровідність газобетону забезпечує високий термічний опір огороджувальних конструкцій, малі тепловтрати і витрати енергії на обігрів, рівна поверхня блоків і тонкий шов шов забезпечує рівну поверхню стін, виключаючи тим самим їх подальше вирівнювання.

Утеплення – мінеральна вата. Завдяки стінам із газобетонних блоків, а також утеплювачу, у вашій квартирі буде прохолодно влітку та тепло взимку.

Фасад – штукатурка, керамічна плитка, високоякісне фарбування стін, декор (європейський виробник).

ЖК "Софія 2" - ідеальне місце, де продумано все до найдрібніших деталей для комфорту та щасливого життя кожного з Вас!